Choď na obsah Choď na menu
 


Bors

Borsík sa narodil 29.11.2011 v chovnej stanici Shinning Sirius v Českej republike vo vrhu neuveriteľných 11 štemiatok.

Maminkou Borsíka je krásna trikolórna fenka Tess( C.I.B. Fest Delicja) a ockoma prekrásny žihaný psík Felek (CH Uszaky Fakor Luck Dragon)

Bors je brown brindle s bielou krásne stavaný a nádejný psík vo veľmi dobrom type po rodičoch tiež so skvelým rodokmeňom, čo ho predurčuje na výstavú karieru.

 

img_5261.jpg

 

Dlhšie sme rozmýšlali o psíkovi, ktorý by nebol ani veľký ani malý a mal skvelú povahu. Až sme raz pozerali film Kráľovná o britskej panovníčke a kde tu sa tam mihol psík veľmi milého vzhľadu.  začali sme párať čo za psíkov to kráľovná chová až sme prišli ku Welshským Corgi.

Hľadanie  však nebolo ľahké psíkov tohto plemena je u nás ako šafránu. Našli sme chovnú stanicu v Česku ne´daleko brna veľmi milej pani chovateľky Jitky Cetlovej, ktorá práve mala šteniatka a medzi nimi krásneho Borsíka, ktorý bol však rezervovaný.

Náhodou či hrou osudu sa Borsík uvoľnil práve keď som po niekoľký sto krát zasa s nadšením pozerala na sránky pani Cetlovej a bez zaváhania som jej napísala či je to naozaj, že Borsík je voľný. A BOL!

V nedeľu 19.2. sme šli do mestečka neďaleko Brna kde nás privítala pani chovateľka a svorka úžasne maznavých Corgíkov :)

Sme veľmi šťastní že nám pani chovateľka zverila Borsíka a on môže s nami zdielať domov a popásať naše stádo mačiek :)

 
 

 


Archív

Kalendár
<< máj / 2020 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 20986
Mesiac: 174
Deň: 7